Kdo jsme

TV Grunt je na straně všech zemědělců, ať už farmářů či velkých zemědělských podniků, kteří používají selský rozum a vyznávají hospodaření ohleduplné k půdě, zvířatům a přírodnímu prostředí. Když jsme se o toto zajímavé a přitažlivé téma začali mnohem důkladněji zajímat, zjistili jsme, že rozptyl a rozsah našeho vysílání je v podstatě neomezený. Od novinek v oblasti zemědělské techniky, v chovu koní i jiných hospodářských či domácích zvířat přes pěstování polních i zahradních plodin až po agroturistiku. Nahlédneme pod pokličku úspěšným zemědělcům, farmářům, rybářům, včelařům i dalším producentům českých potravin a nevynecháme žádnou akci pořádanou na podporu českého zemědělství. Budeme přinášet reportáže z firemních prezentací, ať už ze dnů otevřených dveří či praktických polních či stájových ukázek. Nebudou chybět ani pořady týkající se obecních zastupitelstev a venkovské kultury.
Tento televizní kanál by měl sloužit zejména k popularizaci života na vesnici a k propagaci výrobků a firem, které jsou se zemědělskou produkcí a venkovem úzce spojené.
Naším dalším cílem je zpopularizovat zemědělství a venkov těm, kteří dosud vesnicemi jen projížděli.
Doufáme, že k větší oblíbenosti prospěje i sekce Tržiště na našem webu, kde může každý zcela zdarma využít řádkovou inzerci, popřípadě plošnou inzerci, která je už placená.

Budeme rádi za vaše podněty, připomínky a také věrnost. Jsme tu pro Vás, štáb TV Grunt.

Nabízíme

Rádi na váš podnět přijedeme natočit zajímavou reportáž, ať už do pořadu Grunt Magazín (více info), nebo případně do naší Videotéky. Pro Vaši firmu jsme schopni vyrobit veškerá reklamní a propagační videa, od méně nákladných, až po vysokonákladové projekty.

Kontakt

Inzerce: inzerce@tvgrunt.cz
Informace, podněty a dotazy: info@tvgrunt.cz
Telefon: 775 272 191
Adresa: Proud Film s.r.o., Pražská 73, 252 03 Řitka
IČ: 02884976
DIČ: CZ02884976